Licencja

Zakup licencji na artykuły publikowane na stronie www.doctordsl.com

Żaden artykuł zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie bez pisemnej zgody właściciela praw. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa, tzn. bez właściwej zgody, jest zabronione pod groźbą kary i będzie ścigane prawnie.

Użycie artykułów publikowanych w serwisie internetowym www.doctordsl.com wymaga zgody wydawcy. Diana Stettner-Leonkiewicz oferuje licencję na publikację artykułów na stronach internetowych oraz na innych polach eksploatacji.

Stawka za jeden artykuł (treść do 3500 znaków) wynosi 1200 PLN+VAT na okres jednego miesiąca. Jeśli artykuł zawiera więcej niż 3500 znaków, cena wzrasta proporcjonalnie o 300 zł PLN+VAT za każde kolejne 1800 znaków.

Stawka za upowszechnianie zdjęcia wynosi 500 zł PLN+VAT / 385 zł PLN z VAT na okres 1 miesiąca.

Każdorazowo dokonujemy indywidualnej wyceny na życzenie klienta, także dla większej ilości artykułów, zdjęć oraz materiałów wideo.

Zakupiona licencja umożliwia publikację w Internecie na własnej stronie czy też na innych nośnikach w zgodzie z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r., obowiązującą na terenie Rzeczypospolitej Polskiej oraz z prawami majątkowymi Wydawcy, tj.:

  1. publikowania artykułu przez okres 1 miesiąca na uzgodnionej i zaakceptowanej stronie internetowej, w obrębie wewnętrznej sieci
  2. zamieszczania jednorazowego artykułu lub jego opracowania w wydawanym przez siebie dzienniku, czasopiśmie, magazynie.

Wydawca zastrzega sobie możliwość odmowy udzielenia licencji.

W celu wykupienia licencji prosimy o kontakt: dstettner@doctordsl.com

Artykuły i informacje publikowane na blogu www.doctordsl.com służą jedynie celom informacyjnym i nie zastępują porady lekarskiej. Wszelkie prawa zastrzeżone! Kopiowanie treści bez zgody autora zabronione!